VIDEO/ Fetel i trishtuar pas triumfit të Hemilton, kap miza në konferencën për shtyp

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 30, 2018 | 23:04

VIDEO/ Fetel i trishtuar pas triumfit të Hemilton, kap miza në konferencën për shtyp

Luis Hemilton arriti të triumfonte në Çmimin e Madh të Hungarisë të zhvilluar ditën e djeshme. Piloti i Mercedes la pas 2 pilotët e Ferrarit, Sebastian Fetel dhe Kimi Raikonen.

fetel

Në konferencën për shtyp të zhvilluar pas garës, gjermani Fetel u duk tepër i mërzitur, teksa kolegët e tij po flisnin ai kapte mizën që kishte qëndruar mbi tavolinën e konferencës.

Ky moment nuk i ka shpëtuar kamerave dhe videoja ky shfaqet Fetel duke kapur mizën është shpërndarë në faqen zyrtare të Formula 1 ku nuk kanë munguar komentet e shumta.

www.minuta90.com