Video / Festimi i veçantë i Grizman dhe pse nuk e bëri ndaj Shqipërisë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 8, 2016 | 10:32

Video / Festimi i veçantë i Grizman dhe pse nuk e bëri ndaj Shqipërisë

Antuan Grizman është padyshim ylli i këtij Europiani dhe e ka treguar me 6 golat e tij në turne. Sulmuesi ka rënë në sy edhe me festimin e veçantë që bën pas çdo goli, duke imituar telefonatat, por jo kur realizoi kundër Shqipërisë.

grizman

“E bëj kur shënoj me Atletikon dhe duhej ta kisha bërë kur shënova kundër Shqipërisë, por emocioni ishte shumë i madh dhe e harrova”, ishte shpjegimi i sulmuesit.


“Harrova edhe te goli i parë kundër Irlandës, por e bëra te i dyti”.

Kuptimi i festimit është i veçantë, pasi e bën për të kujtuar këngën e tij të preferuar, “Hotline Bling” të Drake.

www.minuta90.com