VIDEO/ Festës së Tiranës nuk i mungojnë as legjendat, ish-sulmuesi bardheblu ngre trofeun si tifoz

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 26, 2022 | 21:11


VIDEO/ Festës së Tiranës nuk i mungojnë as legjendat, ish-sulmuesi bardheblu ngre trofeun si tifoz

Në festën e titullit të Tiranës duket se nuk kanë munguar as legjendat që kanë bërë histori me këtë klub.

agustin kola

Njëri prej tyre është dhe Agustin Kola.

Nga pamjet e siguruara nga “Panorama Sport”, ish-sulmuesi bardheblu shihet duke ngritur trofeun mes tifozëve të ekipit.

PANORAMASPORT.AL