VIDEO/ Festë e madhe te Skënderbeu, Jashanica e Shehi “ndezin” kampin korçar

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 25, 2018 | 23:26

VIDEO/ Festë e madhe te Skënderbeu, Jashanica e Shehi “ndezin” kampin korçar

Atmosfera te Skënderbeu duket se është e shkëlqyer te Skënderbeu në këtë fillim sezoni. Korçarët pas 5 javësh, numërojnë plot 13 pikë, dhe vazhdojnë drejt objektivit për titullin kampion.

orges shehii

Ditën e sotme, atmosfera ka qenë akoma më e ndezur, edhe prej dy ditëlindjeve që festoheshin në kampin e “ujqërve”. Orges Shehi, festonte 41-vjetorin e lindjes, ndërkohë që në të njëjtën ditë, edhe mbrojtësi i pezulluar nga UEFA me 2 vite, për përdorim substancash të ndaluara, feston 28-vjetorin.

jashanica torta

Shokët e ekipit i kanë uruar të dy në të njëjtën kohë, dhe me nga një tortë për secilin, teksa të gjithë gjendeshin në dhomat e zhveshjeve.






www.minuta90.com