VIDEO/ Festa pas triumfit me Laçin, Egbo darkoi në një sallë të mbushur me gra për 8 marsin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 10, 2020 | 0:33

FB Kategoria Superiore Kryesore, Superiore Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR Tirana Video

VIDEO/ Festa pas triumfit me Laçin, Egbo darkoi në një sallë të mbushur me gra për 8 marsin

Tirana mposhti me rezultatin 1-0 Laçin ditën e djeshme, duke hedhur kështu një hap shumë të rëndësishëm drejt titullit kampion. Padyshim kryesori për këtë ecuri pozitive të bardhebluve, është Emanuel Egbo. Ky i fundit ka ditur të transmetojë një frymë të re në skuadër dhe tashmë po merr frytet.

egb

Megjithatë Egbo nuk është vetëm një trajner i mirë, por edhe një bashkëshort i tillë. Tekniku bardheblu ka festuar ditën e djeshme në një nga restorantet në zonën e Liqenit, së bashku me bashkëshorten e tij, për festën e 8 marsit, në një event të organizuar pikërisht për këtë festë.

Salla ky u organizua ky event ishte kryesisht me femra. Në momentin e mbërritjes së Egbosë në restorant është vendosur kënga e Tiranës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com