Video / Festa në shesh zbulon pikën e dobët të Kristiano Ronaldos

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 12, 2016 | 11:53

Video / Festa në shesh zbulon pikën e dobët të Kristiano Ronaldos

Ai cilësohet si një nga futbollistët më të kompletuar në historinë e futbollit botëror dhe bën të pamundurën për të ruajtur këtë imazh të tijin.

23A318AC00000578-0-Ronaldo_scored_against_city_rivals_Atletico_Madrid_in_the_Champi-a-62_1423142059954

Por në festimet pas fitores së Euro 2016, Krisatino Ronaldo ka treguar më në fund se cila ishte pika e dobët e tij, ndërsa ka marrë mikrofonin dhe shpalosur një “talent” si këngëtar të cilin do të kishte bërë më mirë t’ua kishte kursyer tifozëve portugezë.

362A41F200000578-3684274-image-a-6_1468251093654-470x313

Dëgjoni notat “melodioze” të yllit të Portugalisë…

www.minuta90.com