VIDEO/ Festa e çmendur e Krudelit, komentatori italian nuk përmbahet pas përmbysjes spektakolare të Milanit ndaj Juventusit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 23:58


VIDEO/ Festa e çmendur e Krudelit, komentatori italian nuk përmbahet pas përmbysjes spektakolare të Milanit ndaj Juventusit

Edhe pse luhej pa praninë e tifozëve, Milan-Juventus,  ishte një ndeshje spektakolare, e cila pati përmbysje, gola dhe shumë emocione.

Krudeli Milan

Spektakël ka dhuruar edhe Tiziano Krudeli me komentin e tij, ditën e djeshme. Krudeli njihet si një tifoz i “thekur” i Milanit dhe katër golat e kuqezinjve i ka festuar jo pak.

Për këtë rikthim të çmendur të Milanit,  komentatori zyrtar i klubit, nuk iu ka besuar syve. Për me tepër shikoni videon e mëposhtme:

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com