VIDEO/ Fëmijët e Mesit janë mësuar me trofetë e babait, reagimi i tyre pushton rrjetin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2021 | 22:29


VIDEO/ Fëmijët e Mesit janë mësuar me trofetë e babait, reagimi i tyre pushton rrjetin

Në ceremoninë e Topit të Artë, Lionel Mesi ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij dhe 3 fëmijët duke marrë vëmendjen e shumë kamerave.

femijet

Por momenti i shpalljes së fituesit të Topit të Artë, ishte epik pasi reagimi i fëmijëve të Mesit nuk pritej. 3 djemtë e Mesit nuk lëvizin fare nga vendi, duke e përjetuar në një mënyrë tjetër këtë trofe historik për babain e tyre.

Mesa duket fëmijët e Mesit janë mësuar që babai i tyre fiton shumë trofe dhe nuk u bën më përshtypje, pasi të shpallesh 7 herë futbollisti më i mirë në botë nuk është diçka e zakonshme.

PANORAMASPORT.AL