VIDEO/ Fantastik Strakosha, shikoni super pritjen që shpëtoi Lacion në fund

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Nëntor 9, 2018 | 10:04

VIDEO/ Fantastik Strakosha, shikoni super pritjen që shpëtoi Lacion në fund

Skuadra e Lacios ka arritur të marrë një fitore të vyer në shtëpi përballë skuadrës së Marsejës me rezultatin e ngushtë 2 me 1. Me këtë ndeshje skuadra laciale ka mbyllur çështjen e kualifikimit dhe tani ndoshta do të synojë vendin e parë që mbahet nga Eintrahti i Frankfurtrit.

Strakosha

Megjithatë ndeshja djeshme nuk ishte e lehtë. Mund të kishte përfunduar edhe në barazim, po të mos ishte Strakosha ai që do të bënte një pritje spektakolare në fund të ndeshjes duke shpëtuar skuadrën e tij nga goli i barazimit. Më poshtë ndiqni dhe videon e kësaj super pritjeje.

Strakosha on Vidnews.

www.minuta90.com