VIDEO/ Fantastik Rrahmani, shqiptari i Kosovës gjen sërish rrugën e rrjetës në Serinë A

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2022 | 16:25


VIDEO/ Fantastik Rrahmani, shqiptari i Kosovës gjen sërish rrugën e rrjetës në Serinë A

Mbrojtësi shqiptar i Kosovës, Amir Rrahmani, ka shënuar golin e tretë për Napolin në sfidën me Salernitanën.

rrahmani

 

Pas një skeme që nuk shkoi mirë nga goditja e këndit, Mertens e gjeti veten të lirë dhe ja pasoi Rrahmanit, i cili me portën e boshatisur e dërgoi topin në rrjetë. Ky është goli i tretë për 27-vjeçarin në Seria A këtë sezon.

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

PANORAMASPORT.AL