VIDEO/ Fantastik Kaleb Ekuban në Turqi, shënon dhe afron Trabzonsporin me titullin kampion

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 21:11


VIDEO/ Fantastik Kaleb Ekuban në Turqi, shënon dhe afron Trabzonsporin me titullin kampion

Kaleb Ekban vazhdon shkëlqimin në Turqi, teksa këtë e konfirmuar edhe ditën e sotme me një gol të shënuar i cili është shume i rëndësishëm për ekipin e tij.bandicam 2020-07-13 21-10-55-303

Ish-sulmuesi i Partizanit ka shënuar për Trabzonsporin në minutën e 14’ ndaj Denizlispor, rezultat me të cilin është mbyllur edhe pjesa e parë.

Në rast se Trabzonspori do mbante këtë avantazh do të ishte një rezultat i shkëlqyer në luftën për titullin kampion, duke parë që Basaksehir i vendit të parë po humb me shifrat 3-1 dhe diferenca ngushtohet në 1 pikë, kur janë edhe dy ndeshje të tjera për tu luajtur.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com