VIDEO/ Fanella e Asllanit për tifozin e vogël të Interit, ja nis këngës pas dhuratës speciale: Vjen nga Shqipëria dhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 9:10

VIDEO/ Fanella e Asllanit për tifozin e vogël të Interit, ja nis këngës pas dhuratës speciale: Vjen nga Shqipëria dhe…

Edhe pse ende nuk është kthyer në një lojtar titullar, Kristjan Asllani ka filluar të rrëmbejë zemrat e shumë tifozëve zikaltër.

Collage Maker-23-May-2023-09-08-AM-7683

Në një video e bërë virale së fundmi, shfaqet një tifoz i vogël i Interit i cili merr për ditëlindje një dhuratë bluzën e Asllanit.

Pas kësaj ai ja nis festës dhe këndon për mesfushorin shqiptar: “Ai luan mesfushor dhe nuk është italian, vjen nga Shqipëria dhe ka shumë fantazi. Ka 14 në shpinë dhe klasin e vërtetë, të gjithë duart lart për Kristjan Asllanin tonë”.

@veronica.cap82 Non poteva non partire il coro 😅.. @Andrea destasio l’inventore numero uno!!! 👏👏🖤💙#forzainter💙🖤 #asllani #iregaliquellibelli ♬ suono originale – Veronica

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"