VIDEO/ Është lojtari më i urryer, tifozët kundërshtarë godasin me monedha futbollistin e njohur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Mars 1, 2021 | 23:45


VIDEO/ Është lojtari më i urryer, tifozët kundërshtarë godasin me monedha futbollistin e njohur

Në ndeshjen PSV-Ajaks e cila përfundoi me shifat e barabarta 1-1, gati sa nuk plasi konflikti në minutat e fundit të ndeshjes.

tadic

Pas penalltisë së saktë të Dushan Tadiç që barazoi shifrat një 1-1 në minutën e 90+2’, mbrojtësi i PSV-së provokoi sulmuesin serb të “harkëtarëve” teksa për pak sa nuk degjeneroi në dhunë pas provokimeve të Damfris.

Tadiç është lojtari më i urryer nga krahu i PSV-së teksa pas ndeshjes tifozët kundërshtarë e pritën jashtë stadiumi për ta goditur me monedha pranë autobusit të skuadrës së tij.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/