VIDEO/ Është 34 vjeç, por Kuarezma “turpëron” serbët e Partizanit të Beogradit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 24, 2018 | 16:47

VIDEO/ Është 34 vjeç, por Kuarezma “turpëron” serbët e Partizanit të Beogradit

Janë zhvilluar ditën e djeshme ndeshjet e fazës “Play Off të vlefshme për grupet e Europa Ligës dhe Partizani i Beogradit është përballur me skuadrën e Beshiktashit. Disa momente shumë të bukur të lojtarit Rikardo Kuarezma i cili edhe pse në moshën 34 vjeçare arrin të trupërojë lojtarët serb të Partizanit të Beogradit.

dfgfhdfhgf

Ndeshja ka përfunduar me shifrat e barabarta 1-1 dhe vazhdon të jetë e hapur për ndeshjen e kthimit që do të zhvillohen pas një jave. Ndërkohë në videon e mëposhtme shijoni spektaklin e Kuarezmës.

aHR0cHM6Ly9pY2hlZi5iYmNpLmNvLnVrL29uZXNwb3J0L2Nwcy82MjQvY3BzcHJvZHBiLzIwMDgvcHJvZHVjdGlvbi9fMTAyMjAwMjgwX3JpY2FyZG9xdWFyZXNtYV9nZXR0eS5qcGc=

www.minuta90.com