VIDEO/ Episod qesharak në Poloni. Shokët e skuadrës keqkuptohen, përfiton kundërshtari

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 13, 2018 | 19:46

VIDEO/ Episod qesharak në Poloni. Shokët e skuadrës keqkuptohen, përfiton kundërshtari

Një episod i çuditshëm dhe qesharak në të njëjtën kohë ka ndodhur në ndeshjen e kampionatit polak mes Lechia Gdansk-Legia Warszwaw.

poloni

Në një moment gjatë lojës kur rezultati ishte ende 0-0, 3 lojtarë të Lechia-s tentuan t’i merrnin topin kundërshtarit, por një keqkuptim mes tyre mjaftoi për të krijuar një episod qesharak.

Nga kjo situate përfituan lojtarët e Legia-s të cilët në fund arritën të siguronin 3 pikët në transfertë falë fitores 1-3.

BalkanWeb: http://www.balkanweb.com/site/video-episod-qesharak-ne-poloni-shoket-e-skuadres-keqkuptohen-perfiton-kundershtari/


www.minuta90.com