Video epike, Boateng e kthen shtëpinë në… klab nate

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Mars 28, 2020 | 14:56


Video epike, Boateng e kthen shtëpinë në… klab nate

Të shumta kanë qenë gjetjet gjeniale në rrjetet sociale, në këtë kohë të vështirë izolimi për shkak të Koronavirusit. Më e fundit ka qenë ajo e futbollistit ganez, Kevin Princ Boateng.

bOATENG

33-vjeçari, i cili është pjesë e Beshiktashit në Turqi, ka zgjedhur të organizojë një “party” në shtëpi, duke improvizuar sadopak një situatë të ngjashme me klab nate.

Ish-futbollisti i  Milanit, Barcelonës dhe disa klubeve të tjera Europiane, fillimisht shfaqet si “bodyguard”, i klabit të natës, teksa të ftuarit janë gruaja dhe djali djali i tij. Më pas futbollisti pasi kontrollon djalin, i parkon edhe makinën lodër, dhe shkon për të kërcyer me të.

Këtë video 33-vjeçari ka vendosur ta ndajë me 3 milionë ndjekësit në “Instagram”, duke shkuruar iu bër thirrje fansave të tij, të qëndrojnë në shtëpi.


View this post on Instagram

Stay at home,party at home 😂 @melissasatta #maddoxprince #havefunathome

A post shared by Kevin Prince Boateng (@princeboateng) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com