Video emocionuese nga Argjentina/ 5 mijë nxënës i këndojnë këngën e ditëlindjes Leo Mesit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2022 | 23:13


Video emocionuese nga Argjentina/ 5 mijë nxënës i këndojnë këngën e ditëlindjes Leo Mesit

Një video emocionuese nga Argjentina është duke bërë xhiron e internetit së fundmi. Më shumë se 5 mijë nxënës kënduan këngën e ditëlindjes për Lionel Mesin në qytetin e tij të lindjes, ndërsa ai festoi në një ishull privat me gruan e tij dhe miqtë.

leooo-780x439

Të rinjtë nga një orkestër në qytetin argjentinas të Rosario pushtuan rrugën në nderimin e ditëlindjes së legjendës së tyre në Memorialin Ikonik të Flamurit Kombëtar pranë bregut të lumit Parana.

Vlerësimi befasues u transmetua në televizionin lokal, duke qenë pjesë e një kapitulli të ri të një programi të quajtur Mundo Leo, i cili i kushtohet yllit të PSG-së. Për më tepër shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL