VIDEO/ Edi Rama publikon pamjet nga stadiumi i ri i Kukësi: Kushte optimale sipas standardeve të UEFA-s

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 24, 2021 | 15:08


VIDEO/ Edi Rama publikon pamjet nga stadiumi i ri i Kukësi: Kushte optimale sipas standardeve të UEFA-s

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar së fundmi, një video teksa vijon puna për përfundimin e stadiumit të ri të Kukësit, i cili pritet të inaugurohet më 15 tetor.

Kukesi stadiumi

Gjatë ditëve të fundit, ka nisur edhe vendosja e stolave të cilët janë në ngjyrën blu, teksa pritet të mbërrijë edhe tapeti i cili do të jetë 100 % natyral.

“Stadiumit i ri i Kukësit, me kushte optimale sipas standardeve të UEFA-s”, shkruan ndër të tjera në statusin e tij në “Facebook”, Edi Rama.

POSTIMI I KRYEMINISTRIT RAMA: 

👷‍♀️ 🧱👷 🏗 Vijon puna për përfundimin e stadiumit të ri të Kukësit, me kushte optimale sipas standardeve të UEFA-s🏟⚽️

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/