VIDEO/ Ecuria fantastike e Vllaznisë, trajneri Brdariç zbulon harmoninë në skuadër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 12, 2021 | 14:29


VIDEO/ Ecuria fantastike e Vllaznisë, trajneri Brdariç zbulon harmoninë në skuadër

Ecuria fantastike e skuadrës së Vllaznisë ka bërë që tek kampi shkodran, të ketë eufori dhe harmoni të plotë në grup.

vllaznia

Gjatë seancës stërvitore, trajneri gjerman Thomas Brdariç publikon një video në “Instagram”, të skuadrës sesi grupi po e mbyllte stërvitjen me harmoni të plotë.

Në javën e 13 të Kategorisë Superiore, Vllaznia kryeson e vetme e shkëputur ndjeshëm nga vendi i dytë që mbahet nga Partizani në +9.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/