VIDEO/ E veshur me bikini, Eros Grezda i bën gol Oriola Marashit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 29, 2020 | 0:10


VIDEO/ E veshur me bikini, Eros Grezda i bën gol Oriola Marashit

U përfol se ishin ndarë, por Eros Grezda dhe Oriola Marashi kanë hedhur poshtë këto fjalë. Futbollisti dhe bukuroshja shpesh kohët e fundit kanë lënë komente shumë të ëmbla në fotot e njëri tjetrit në rrjetet sociale.

eros-grezda-oriola-marashi

Por së fundmi çifti ka qenë më pranë se kurrë. Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet Grezda dhe Oriola që luajnë futboll në oborr, dhe futbollisti shqiptar i bën gol bukuroshes.

Oriola Marashi ishte e veshur me bikini ku tregon format e saj seksi dhe duket se po i shijon në maksimum momentet që po kalon me Grezdën.


oriola-marashi-1
oriola-marashi5
oriola-marashi

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com