VIDEO/ E quajtën “mercenar”, shikoni si Bonuçi u kërkon falje tifozëve të Juves

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Gusht 27, 2018 | 15:04

VIDEO/ E quajtën “mercenar”, shikoni si Bonuçi u kërkon falje tifozëve të Juves

Tifozët e Juventusit janë ndarë në dysh, për çështjen e rikthimit të Leonardo Bonuçit tek “zonja e vjetër”. Pasi erdhi sërish nga Milani, të shumtë ishin ata që nuk e dëshironin, ndërsa në dy ndeshjet e para të këtij sezoni, edhe është fërshëllyer disa herë gjatë lojës nga tifozët e tij.

screenshot-1_1535354701-7199585

mirëpo në fund të ndeshjes mes Juves dhe Lacios, ai u drejtuar nga tribunat e ultrasve dhe iu kërkoi falje atyre, përgjigjja e shumicës së tyre ishte me duartrokitje. Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri iu është vënë në mbrojtje qendërmbrojtësit duke thënë se ata do ta falin. “Do të marrë kohë por tifozët do ta falin Bonuçin”, ka thënë Allegri.


www.minuta90.com