VIDEO/ E përjashtuan nga ekipi, futbollistja hap faqe për të rritur. Shikoni çfarë ka postuar së fundmi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 10, 2021 | 23:55


VIDEO/ E përjashtuan nga ekipi, futbollistja hap faqe për të rritur. Shikoni çfarë ka postuar së fundmi

Madelen Urajt, u përjashtua nga klubi anglez i Çarlton në fillim të dhjetorit, pas disa videove ku u pa duke konsumuar alkool dhe pije të tjera të ndaluara.SPORT-PREVIEW-Madelene-Wright-1

Pas largimit, 22-vjeçarja ka menduar një mënyrë tjetër për të tërhequr vëmendjen e të gjithëve, tashmë që nuk është në fushë. Ajo nëpërmjet faqes së saj, njofton ndjekësit se ka hapur një faqe për të rritur dhe të gjithë mund ta gjejnë atje.

Urajt ka postuar një vide së fundmi me bikini, teksa shkruan: “Shikoni në bio”, aty ku ishte edhe linku për faqen për të rritur të cilën ajo ka krijuar.

madelene-wright-sets-up-onlyfans-202101-1610021921

0_Screen-Shot-2019-10-25-at-080357 36443460-0-image-m-12_1607083348986 eac82a722ef5129ffae92327ee6ba75b Madelene-Wright NINTCHDBPICT000623682063

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/