VIDEO/ E pabesueshme, shikoni çfarë mundësie ka humbur Vinicius Zhunior gjysëm metri nga porta

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 5, 2020 | 18:24


VIDEO/ E pabesueshme, shikoni çfarë mundësie ka humbur Vinicius Zhunior gjysëm metri nga porta

Real Madrid mposhti minimalisht Seviljan në “Ramon Sanchez Pizjuan” duke u rikthyer tek fitorja në kampionat pas 1 muaji.

VINICIUS

Ajo çka bie më shumë në sy ditën e sotme ishin gafat e pafalshme nga të dyja skuadrat ku me portierin e Seviljas, Bono pasi bëri gafën e golit, bëri një tjetër gafë me Vinicius Zhunior ku i shpëtoi topi nga duart por duke e rregulluar në fund.

Vinicius Zhunior nga ku ishte gjysëm metri nga porta nuk mundi dot t’a godiste atë top për t’a dërguar në rrjetë, e pafalshme për një sulmues si Vinicius.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/