VIDEO/ “E njeh, pritja”, Ronaldo provoi të nervozonte Ibrën. Ja si reagoi bomberi suedez

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 23:54


VIDEO/ “E njeh, pritja”, Ronaldo provoi të nervozonte Ibrën. Ja si reagoi bomberi suedez

Ishte minuta e 62-të e ndeshjes së djeshme. Zlatan Ibrahimoviç bëhej gati të godiste penalltinë, që do t’i jepte hov përmbysjes kuqezi, ndërsa Ronaldo provoi ta nervozonte, duke karikuar nga distanca Sheznin:

iBRA-Ronaldo

“E njeh, pritja!” Por suedezi nuk e priti aspak mirë dhe fillimisht hakmerret duke e dërguar topin në rrjetë dhe më pas kërkon me sy sulmuesin e Juves, duke ia kthyer me një shikim të vetëm gjithçka donte t’ia thoshte me gojë.

Dhe mes të dyve gjithçka përfundon me nga një buzëqeshje ironike, e cila fatkeqësisht do të jetë edhe e fundit në Serinë A mes Ibrahimoviçit dhe Ronaldos.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com