VIDEO/ E mbyll me futbollin e luajtur, Ndriçim Shtubina përshëndetet me tifozët shkodranë mes lotëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 21, 2022 | 17:04


VIDEO/ E mbyll me futbollin e luajtur, Ndriçim Shtubina përshëndetet me tifozët shkodranë mes lotëve

Ndriçim Shtubina i ka dhënë fund me futbollin e luajtur dhe mes lotëve ka përshëndetur tifozët e Vllaznisë.

bandicam 2022-05-21 16-54-56-524

Pamje emocionuese ishin ato nga “Loro Boriçi”, ku sulmuesi i Egnatias i ra rreth e qark fushë së blertë.

Më pas ai tu takua dhe nga presidenti i Vllaznisë Alban Xhaferri dhe nga trajneri Josa.

 

 

 

PANORAMASPORT.AL