VIDEO/ E goditi Kristiano Ronaldo me top në kokë, kameramani përfundon në spital

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 17, 2023 | 21:39

VIDEO/ E goditi Kristiano Ronaldo me top në kokë, kameramani përfundon në spital

Një goditje dënimi e Kristiano Ronaldos, rezultoi fatale për kameramanin që qëndronte mbrapa portës, teksa topi i gjuajtur nga ylli portugez në ndeshjen që Al Nassr zhvilloi mbrëmjen e djeshme ndaj Al Raed, përfundoi në kokën e kameramanit, duke i shkaktuar dëmtime serioze.  

-640-0-cr7-1694948393

Ai po ndiqte gjuajtjen e portugezit dhe në një moment të caktuar është goditur nga topi në fytyrë.

resize

Ky moment u bë viral në rrjetet sociale, ndërkohë që raportohet se kameramani u dërgua në spital për të marrë mjekimet e nevojshme pas gjuajtjes potente nga distanca e ylli portugez.  

PANORAMASPORT.AL

 

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"