VIDEO/ E godet me top në fytyrë, ish-lojtari zikaltër “acarohet” me pankinën e Interit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 14, 2021 | 14:41


VIDEO/ E godet me top në fytyrë, ish-lojtari zikaltër “acarohet” me pankinën e Interit

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur në ndeshjen e javës së tretë të Serisë A italiane, Sampdoria-Inter, ndeshje e cila u mbyll në barazimin 2-2.

bandicam 2021-09-14 09-19-01-517

Pas një kontrasti mes mbrojtësit të Interit, Federiko Dimarko dhe ish-sulmuesit të Interit, Antonio Kandrevas ka bërë këtë të fundit të reagojë në mënyrë të pahijshme.

Në nerva e sipër Kandreva ka goditur një pjesëtar të stafit zikaltër me top duke parë acarimin e tij në këtë kontrast.

I gjithë stoli i Interit ishte në këmbë dhe kjo ngjarje kaloi vetëm me një tërheqje vëmendje nga arbitri kryesor i këtij takimi.

Kandreva godet me top në fytyrë on Vidnews.

PANORAMASPORT.ALPër t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/