VIDEO/ E frikshme, piloti i Formula 1 rrezikon të mbulohej nga flakët pas përplasjes me barrierat mbrojtëse

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2020 | 23:43


VIDEO/ E frikshme, piloti i Formula 1 rrezikon të mbulohej nga flakët pas përplasjes me barrierat mbrojtëse

Për pilotin francez të Formula 1 Roman Grosjan, gjatë çmimit të madh të Bahreinit ka ndodhur një aksident i frikshëm nga ku makina e tij është përfshirë në flakë dhe për pak flakët desh mbuluan dhe pilotin e skuderisë Has pas përplasjes me barrierat mbrojtëse.

grosjan

Skuderia e tij deklaroi se për Grosjan nuk pati asgjë serioze vetëm lëndime të lehta në duar dhe këmbë.


PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/