VIDEO/ E fejuara e De Ligt i “çmend” të gjithë, shikoni veshjen provokuese në ceremoninë e “Topi i Artë”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 21:08


VIDEO/ E fejuara e De Ligt i “çmend” të gjithë, shikoni veshjen provokuese në ceremoninë e “Topi i Artë”

Para pak minutash ka nisur ceremonia e “Topi i Artë”, ku do të zgjidhet lojtari më i mirë i vitit  2019.ANEKI

Aty kanë mbërritur lojtarë të shumtë, të cilët shkëlqyen në këtë vit. Një ndër ta ishte edhe mbrojtësi i Juventusit, Matajs De Ligt, i cili ishte i shoqëruar nga e fejuara e tij, Aneki Molenar.

Ishte pikëriksht kjo e fundit që tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në këtë ceremoni.

Molenar u shfaq në krahë të mbrojtësit holandez, më një veshje tepër provokuese. Kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, dhe tashmë ka filluar të bëjë xhiron në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni videon:

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com