VIDEO/ E dashura e Lautaros nuk e lë veten pas dore, shfaqet duke u ushtruar në ballkon

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 1, 2020 | 0:25


VIDEO/ E dashura e Lautaros nuk e lë veten pas dore, shfaqet duke u ushtruar në ballkon

Agustina Gandolfo, e dashura e sulmuesit të Interit, Lautaro Martinezit, kujdeset mjaft mirë për format e saj fizike perfekte, pavarësisht vështirësive shkaktuar në jetën e përditshme nga COVID-19.

lautaro

Madje, edhe tani që ndodhet në izolim, argjentinesja seksi e lindur në vitin 1996 nuk e ka lënë veten pas dore dhe ka zgjedhur të ushtrohet në ballkonin e banesës së saj në Milano.

agustine8

Nuk duhet harruar fakti që ylli i Interit e njohu modelen nga vendi i tij i origjinës falë Uanda Naras, gruas së ish-shokut të tij të skuadrës Mauro Ikardit, i cili luan si i huazuar te PSG-ja.


View this post on Instagram

GLÚTEOS + PIERNAS EN CASA ⚡️ Ya saben que estar en cuarentena no significa tener que dejar de ejercitarnos, les dejo esta rutina power de la nueva app @sculptonline @sculptenespanol que estará disponible dentro de muy poco con rutinas y dieta personalizadas según sus metas! Qué van a necesitar? Dos mancuernas que pueden ser reemplazadas por botellas de agua, latas o lo que tengan en casa para usar como peso y que les resulte desafiante. Háganla y después me cuentan! ✔️3-4 vueltas de cada ejercicio 💦 1️⃣12x PATADAS DE BURRO (cada pierna) 2️⃣12x ESTOCADAS CAMINANDO (cada pierna) 3️⃣15x SENTADILLAS CON PESAS 4️⃣15x PESO MUERTO RUMANO 5️⃣15x SALTOS DE ESTOCADA 6️⃣15x SENTADILLAS CON SALTO 7️⃣15x ESTOCADAS LATERALES (cada pierna)

A post shared by Agustina (@agus.gandolfo) on

agustina

agustine3

agustine 6

agustine1

agustine9

agustine5

agustine10

agustine4

agustine2

 

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com