VIDEO/ Dyluftim në ndeshjen Çelsi-Totenhem, lojtari i miqve përplas kokën te reklamat

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2022 | 18:06


VIDEO/ Dyluftim në ndeshjen Çelsi-Totenhem, lojtari i miqve përplas kokën te reklamat

Në sfidën midis Çelsit dhe Totenhem, ndodhi diçka e pakëndshme për një nga lojtarët e miqve.

bandicam 2022-01-23 17-53-18-418

Mbrojtësi Tanganga në një dyluftim me trup më lojtarin e Çelsit, Maunt, humbi ekuilibrin dhe goditi kokën te reklamat në krah të fushës.

Lojtari qëndroi i shtrirë për disa sekonda, por më pas u cua dhe vazhdoi lojën pa probleme.

Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport.

PANORAMASPORT.AL