VIDEO/ Dy ekipet harrojnë futbollin, shikoni sherrin masiv mes lojtarëve dhe trajnerëve

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 18, 2019 | 17:26


VIDEO/ Dy ekipet harrojnë futbollin, shikoni sherrin masiv mes lojtarëve dhe trajnerëve

Ndeshja midis Volgar-Astrakan dhe Legion Dinamo në kategorinë e dytë ruse, përfundoi me rezultatin e barabartë 1-1.SHERR

Por, pas disa episodeve të ndodhura gjatë takimit, rezultati i kësaj ndeshje kalon në plan të dytë. Në një moment arbitri i ndeshjes, po qartësonte një nga lojtarët për një vendim të dhënë, dhe aty shpërthen sherri.

Gjatë kohës kur lojtarët e të dyja ekipeve ishin bashkë, ka pasur një zënkë me njërin nga futbollistët. Pikërisht pas kësaj zënke, aty është bërë një sherr masiv, duke përfshirë këtu trajnerët dhe lojtarët. Një skenë me të vërtetë e turpshme, ku u harrua futbolli.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:


View this post on Instagram

В Астрахани «Легион-Динамо» (в желтой форме) встречался с лидером турнира местным «Волгарем», который в этом сезоне дома очков не терял. Команды сыграли вничью – 1:1. А после окончания матча случилась грандиозная потасовка прямо на поле с участием игроков обеих команд. Как сообщили ТАСС в МВД по Астраханской области, болельщики в драке не участвовали, их не пустили на поле, задержанных за нарушение общественного порядка не было. По данным источника агентства, никто в драке не пострадал. Ожидается, что инцидент рассмотрит контрольно-дисциплинарный комитет Российского футбольного союза.

A post shared by Молодёжь Дагестана (@mdgazeta) on

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com