VIDEO/ Dua Lipa “kuqezi”, bën parashikimin para finales: Me rezultatin 3-2 fiton…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Maj 25, 2018 | 17:14

VIDEO/ Dua Lipa “kuqezi”, bën parashikimin para finales: Me rezultatin 3-2 fiton…

Dua Lipa do të performojë ditën e nesërme në ceremoninë hapëse të finales së Champions League. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ka dhënë sot edhe një parashikim se kush e fiton trofeun, ditën e nesërme.

dua lipaa

“Përshëndetje. Unë jam Dua Lipa, dhe parashikimi im për nesër është 3-2, për Liverpulin” – thotë këngëtarja në faqen zyrtare të UEFAs, teksa duket në një veshje kuqezi.

www.minuta90.com