VIDEO/ “Dinaku” Aguero, shikoni se si e mashtron shokun e tij

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 7, 2018 | 16:44

VIDEO/ “Dinaku” Aguero, shikoni se si e mashtron shokun e tij

Serxhio Kun Aguero nuk bën vetëm portierët që të duken si të marrë, por edhe shokët e tij. Sulmuesi i Mançester Sitit e ka treguar këtë në profilin e tij zyrtar në “Instagram” teksa ka shpërndarë një video me një mikun e tij.

NINTCHDBPICT0004314628441

Ata një të dy të vendosur në anë të një jahti luksoz dhe gati për të bërë një zhytje në det. Por Aguero e ka gënjyer shokun e tij.

NINTCHDBPICT000431463554

Ai i ka bërë duart dhe këmbët gati sikur do të zhytej përpara se të qëndronte në momentin e fundit në jaht, e ndërsa shoku i tij kishte përfunduar në ujë. Aguero fillon të qeshë dhe më pas hidhet dhe ai në det.

 

www.minuta90.com