VIDEO/ Dikur bënte ligjin në fushë, shihni rrengun epik që berberi i famshëm i punon legjendës së Çelsit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 20, 2022 | 22:49

VIDEO/ Dikur bënte ligjin në fushë, shihni rrengun epik që berberi i famshëm i punon legjendës së Çelsit

Ish-kapiteni i Çelsit, Xhon Terri ka qenë protagonist i një rrengu që berberi i famshëm i futbollistëve si Mbape dhe Pogba, Ahmed Aslanaul  i ka punuar.

pjimage (6)

Në videon e publikuar shihet Terri i cili është i ulur në karrige në pritje të berberit i cili e sprucon disa herë më ujë pa ndalim.

Shakaja zgjat për disa sekonda deri sa legjenda e Çelsit e kupton se është e gjitha një rreng dhe i kërkon berberit të ndalojë.

Episodi është bërë viral në rrjet me fansat që kanë parë një anë tjetër të legjendës angleze.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"