VIDEO/ Derbi nuk përfundon në fushë, Zaniolo bën gjestin e turpshëm ndaj tifozëve të Lacios

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shtator 26, 2021 | 23:06


VIDEO/ Derbi nuk përfundon në fushë, Zaniolo bën gjestin e turpshëm ndaj tifozëve të Lacios

Lacio triumfoi ndaj Romës në derbin e kryeqytetit në një ndeshje ku u shënuan plot 5 gola.

pjimage

Por vëmendje e ka marrë gjesti i yllit të Romës, Nikolo Zaniolo. 22-vjeçari u zëvendësua në minutën e 77-të për t’i bërë vend Perezit, por ajo çka bëri ishte e papranueshme.

Teksa iu drejtua dhomës së zhveshjes, Zaniolo bëri një gjest të pahijshëm ndaj tifozëve të Lacios të cilët ë vërshëllyen në momentin e zëvendësimit.

Videoja ka bërë bujë në Itali me Zaniolon që ka rënë pre e kritikave të shumta për gjestin e tij.

PANORAMASPORT.AL


Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/