VIDEO/ De Vraj godet me kokë gjyqtarin dhe e shtrin në tokë, shikoni episodin qesharak që po bën xhiron e internetit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Dhjetor 6, 2019 | 23:41


VIDEO/ De Vraj godet me kokë gjyqtarin dhe e shtrin në tokë, shikoni episodin qesharak që po bën xhiron e internetit

Një epsido qesharak u regjistrua në sfidën mes Interit dhe Romës që u mbyll në barazim 0-0. Në minutën e 42-të të pjesës së parë, mbrojtësi i zikaltërve De Vraj, u përplas në mënyrë të pavullnetëshme me gjyqtarin Kalavrese, duke e goditur me kokë këtë të fundit dhe duke e rrezuar në tokë.

De Vraj

Ky moment nuk i shpëtoi kamerave, teksa është duke bërë xhiron e internetit. Për më tepër shikoni videon e mëposhtme:


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com