VIDEO/ Dalin pamjet, shikoni momentin kur Vardi godet me shkelm në fytyrë Shkodran Mustafin

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 8, 2020 | 9:11


VIDEO/ Dalin pamjet, shikoni momentin kur Vardi godet me shkelm në fytyrë Shkodran Mustafin

Një episod aspak i këndshëm u regjistrua mbrëmjen e djeshme në sfidën mes Arsenalit dhe Lestër Sitit, e vlefshme për Premier Ligën angelze.

Vardi Mustafi

Gjatë një dueli mes Shkodran Mustafit dhe Xhimi Vardit, ky i fundit i ka dhënë një goditje me shkelm në fytyrë në rënie e sipër, mbrojtësit me origjinë shqiptare. Vlen të theksohet se ky incident nuk u rishikua nga VAR, ndërkohë që ndërhyrja duket tepër brutale.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com