VIDEO/ Dalin pamjet e frikshme, shikoni momentin kur lojtari goditet nga rrufeja në fushën e lojës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 6, 2020 | 16:57


VIDEO/ Dalin pamjet e frikshme, shikoni momentin kur lojtari goditet nga rrufeja në fushën e lojës

Një rast mjaft i rrallë ka ndodhur në Rusi. Ivan Zaborovski po stërvitej me skuadrën e tij Znamia Truda, kur papritur është goditur nga rrufeja.pjimage

Menjëherë lojtari është dërguar me urgjencë në spital. Klubi rus i futbollit njoftoi vetë lajmin në rrjetet sociale, ku konfirmoi se portieri i tretë i skuadrës është nën kujdesin e mjekëve pasi u godit nga rrufeja.

Së fundmi kanë dalë edhe pamjet nga momenti kur futbollisti goditet nga rrufeja, ndërkohë që ishte duke bërë stërvitje në fushë, por i veçuar nga pjesa tjetër e skuadrës.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com