VIDEO/ Çudira nga fqinjët e Ballkanit, gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Prill 14, 2022 | 17:04


VIDEO/ Çudira nga fqinjët e Ballkanit, gjyqtari ndërpret ndeshjen dhe i propozon basketbollistes

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Malin e Zi, ku në një ndeshje basketbolli mes Podgoricës dhe Buducnostit me protagonistë gjyqtarin e sfidës.

pjimage (26)

Gjatë zhvillimit të lojës, arbitri Stefan Vukoviç, ndali lojën dhe ju afrua basketbollistes së Podgoricës, Violeta Lazareviç duke ju gjunjëzuar dhe i propozoi me një unazë.

Momenti i treguar në video është bërë viral, me habinë dhe emocionet që i shkaktoi të pranishmeve në sallë.


PANORAMASPORT.AL