VIDEO/ Çmendet Maradona, hipën mbi makinë dhe prek…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 20:25

VIDEO/ Çmendet Maradona, hipën mbi makinë dhe prek…

Diego Armando Maradona bëhet gjithmonë pjesë e faqeve të para të çdo faqeje gazete ose portaleve pas ve[primeve të çuditshme që bën herë pas here. Ai u emërua president i Dinamos së Brestit në Maj dhe nuk ka kaluar shumë kohë dhe të fillojë të bëhet qesharak.

7db17da15b891a1603941d803a2a3460

Ai shfaqet sikur të jetë “i dehur” nga mëndja teksa ndodhet mbi një makinë dhe fillon të prekë gjokset e veta. Ndërkohë që ai është i rrethuar nga disa fansa teksa bërtasin të gjithë: “Z. Maradona”. Por menjëherë ka shpërthyer ironia në internet teksa tallen me Maradonën për veprimet e tij.

 

www.minuta90.com