VIDEO/ Ceremonia e “Topit të Artë”, futbollistja shqiptare mbërrin në tapetin e kuq

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 2, 2019 | 19:34


VIDEO/ Ceremonia e “Topit të Artë”, futbollistja shqiptare mbërrin në tapetin e kuq

Tashmë ka nisur të mbushet salla ku do të mbahet ceremonia e “Topit të Artë”.

kosovare-600x360

Futbollistja me origjinë shqiptare, Kosovare Asllani, e cila përfaqëson Suedinë, ishte ndër të parat që mbërriti në tapetin e kuq të Parisit, ku do të mësohen lojtarja dhe lojtari më i mirë i vitit.


Asllani është një ndër të nominuarat për fitimin e këtij çmimi prestigjioz për kategorinë e vajzave. Ajo ndodhet në mesin e 20 futbollisteve që konsiderohen si më të mirat për ta fituar këtë çmim.

Kosovare Asllani

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/