VIDEO/ Çelsi fitore “in ekstremis”, ndan kreun me Liverpulin dhe…surprizën Uatford

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 26, 2018 | 19:20

VIDEO/ Çelsi fitore “in ekstremis”, ndan kreun me Liverpulin dhe…surprizën Uatford

Ka përfunduar java e tretë në Angli me ndeshjet e fundit te luajtura sot. Çelsi i Sarrit ia ka dalë me shumë vështirësi në minutat e fundit të fitojë përballë Njukastëllit me ndihmën e një autogoli. Kështu pas javës së tretë skuadra e Sarrit dhe ajo e Klop ndajnë kreun sëbashku me surprizën “Uatford”.

drfkgdgfgdfgsdgdf

Ndërkohë në vendin e 4 ndodhet Mançester Siti i Pep Guardiolës. Shumë larg ndodhet skuadra e Mançester Junajtidit në vendin e 9 në kuotën e 3 pikëve me një ndeshje më pak. Ndërsa skuadra e Arsenalit në vendin e 10 me 3 pikë pas tre ndeshjeve.

dhsfkdhgdfghf

www.minuta90.com