VIDEO/ Çelsi bën detyrën në transfertën e Njukasëllit, triumfon dhe merr vendin e parë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Nëntor 21, 2020 | 15:46


VIDEO/ Çelsi bën detyrën në transfertën e Njukasëllit, triumfon dhe merr vendin e parë

Çelsi ka triumfuar 0-2 në ndaj skuadrës së Njukasëllit në ʺSt. Jaimes Parkʺ.

celsi 1

Golat për blutë u shënuan në minutën e 10-të ndaj një autogoli nga Fernandez dhe në minutën e 65-të Abraham dyfishoi rezultatin duke e mbyllur këtë sfidë me tre pikë për skuadrën nga ʺStamfrd Bridgeʺ.

Me këtë fitore Çelsi renditet në vendin e parë me 18 pikë.PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com