VIDEO/ Çani fillon menjëherë stërvitjen në Itali, thirrje tifozëve: Ju pres të shumtë në stadium

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 28, 2018 | 17:35

VIDEO/ Çani fillon menjëherë stërvitjen në Itali, thirrje tifozëve: Ju pres të shumtë në stadium

Pasi u prezantua ditën e djeshme te ekipi i Vibonezes, ish-sulmuesi i Partizanit, Edgar Çani, ka nisur menjëherë stërvitjen për ekipin e Serisë C. Gjithashtu, klubi e ka prezantuar edhe nëpërmjet një video në kanalin zyrtar në “youtube”.

cani viboneze

Çani prezanton veten për tifozët italianë, dhe i bën thirrje të gjithëve të jenë sa më të shumtë në numër, për të mbështetur ekipin.

www.minuta90.com