VIDEO/ Bylisi fitoi në minutën e fundit, sherr dhe tenisone në Lushnjë

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Tetor 20, 2018 | 21:13

VIDEO/ Bylisi fitoi në minutën e fundit, sherr dhe tenisone në Lushnjë

Ditën e sotme është luajtur ndeshja midis skuadrës së Lushnjës dhe Bylisit. Kjo ndeshje u vendos vetëm nga një gol në minutën e fundit të takimit të shënuar nga lojtari Kofi. Por kjo sfidë nuk është kaluar pa tensione dhe është kontestuar nga klubet e Lushnjës të cilët pretendojnë të jenë larguar mes dhunës nga stadiumi.

44500416_2165418353699350_5593307141889851392_o

Menjëherë pas ndeshjes kanë ardhur edhe reagimet e klubeve përkatëse. Te skuadra e Lushnjës flitet për një respekt zero ndaj ekipit të Bylisit ndërsa këta të fundit kërkojnë dënim maksimal për tifozët e Lushnjës të cilët i cilësojnë si palo tifoza. Ndërsa më poshtë mund të ndiqni dhe videon e tensionit në Lushnjë.

44427389_1937349846561258_3012969203670974464_n

44396210_348412859268323_6183258901866086400_n

www.minuta90.com