VIDEO/ Bukuroshja Belen tërbon fansat, shfaqet në ballkon më hot se kurrë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 7, 2020 | 0:01


VIDEO/ Bukuroshja Belen tërbon fansat, shfaqet në ballkon më hot se kurrë

Modelja Belen Rodrigues ka postuar pak orë më parë një foto në Instastory ku shihet duke marrë rreze dielli dhe duke lexuar libër, në kushte izolimi.

belen

Italo-argjentinesja, Rodrigues është një nga vajzat më të bukura dhe më të njohurat në botën e modës, ndërkohë ajo ka 9 milionë ndjekës në Instagram.

belen1

26 vjeçarja ka lindur në Buenos Aires, por karrierën e suksesshme si modele e arriti në Itali, ku dhe u zhvendos në vitin 2004. Atë gjithashtu e kemi parë dhe si prezantuese, por edhe si aktore.

 

belena

 

belen5

belen9

belen4

belen6

belen3

belen-rodriguez-foto-intimo-3

belen 2

 

 

 

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com