Video/ Bufon tregon se është ende në nivela të larta, ja pritja që bëri kundër Guingamp

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 19, 2018 | 11:01

Video/ Bufon tregon se është ende në nivela të larta, ja pritja që bëri kundër Guingamp

PSG ka arritur të fitojë ditën e djeshme në fushën e Guingamp me rezultatin 1-3. Nejmar dhe Mbape ishin protagonistët absolut të ndeshjes. Francezi shënoi 2 herë ndersa braziliani hapi serinë e golave.

bufon

Megjithatë, Bufon ka shpëtuar ekipin nga një gol i sigurt. Reflekset e tij tregojnë se ai ka ende për të dhënë, edhe pse tashmë është në moshën 40 vjeçare. Më poshtë video:

www.minuta90.com