VIDEO/ Benzema del “thatë” nga Topi i Artë, tifozi çmendet dhe thyen televizorin me shqelma

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 29, 2021 | 23:35


VIDEO/ Benzema del “thatë” nga Topi i Artë, tifozi çmendet dhe thyen televizorin me shqelma

Kapiteni i Real Madrid, Karim Benzema ishte një ndër pretendetët kryesorë për të fituar Topin e Artë, por francezi u rendit vetëm në vendin e katërt duke zhgënjyer shumë fansat e tij.

pjimage (100)

Në rrjetet sociale është bërë virale, se si një reagon një tifoz kur mëson lajmin se Benzema është renditur i katërti në pretendentët e Topit të Artë.

Reagimi i tij është mjaft i dhunshëm, duke bëritur madje shkon deri aty sa thyen televizorin duke e goditur me shqelma.

Momenti kur tifozi thyen televizorin për Benzeman on Vidnews.

Dhe nuk ka si të shkojë ndryshe, pasi përveç futbollistëve, çdo triumf apo humbje e përjetojnë dhe tifozët që jo pak herë bëhen protagonistë.

PANORAMASPORT.AL