VIDEO/ Bën ndërhyrje “horror”, lojtari e pëson rëndë në derbin e Turqisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 17, 2021 | 19:06


VIDEO/ Bën ndërhyrje “horror”, lojtari e pëson rëndë në derbin e Turqisë

Në sfidën e derbit të Stambollit, Beshiktash-Gallatasaraj e përfunduar me fitoren e vendasve me rezultatin 2-0, ka ndodhur një ndërhyrje e rrezikshme me taka.

GALLATASARAJ

Lojtari i Gallatasarajt Dianje ka lënë skuadrën e tij me një futbollist më pak në fushën e blertë pasi bëri një ndërhyrje të rrezikshme me taka tek koka e kundërshtarit.

Një karton i kuq që ndikoi në lojën e Gallatasarajit pasi u mundën me një lojtar më pak.


PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/